Sme tu pre Vaše extrachvíle

Vášeň pre čaj a kávu nás priviedla k tomu, aby sme Vám začali prinášať tieto lahodné nápoje.

Príbeh firmy Extračaje sa začal písať v roku 2012. Vtedy počaroval kvitnúci čaj jednej osobe, ktorá o pár týždňov začala písať príbeh firmy EXTRAČAJE. Naozaj netrvalo dlho a začalo sa s prinášaním zážitku z kvitnúceho čaju Vám, našim zákazníkom. Najskôr iba na jarmokoch a predajných akciách. Neskôr v roku 2012 vznikol aj prvý online obchod. Samozrejme sa pre vás pridal aj ďalší sortiment. A tak sme Vám prinášali aj pečené čaje a postupne i ďalší sortiment porciovaného a sypaného čaju. Neskôr sa do sortimentu pridala i káva. Vnímame to tak, že ľuďom prináša šálka kvalitného čaju alebo kávy radosť a príjemné chvíle uvoľnenia počas dňa.

Zena s cajovym hrncekom

Neviete si predstaviť deň bez šálky čaju alebo kvalitnej kávy? Potom to máte rovnako ako my.

Či už ráno štartujete deň so šálkou čaju alebo kávy, tak asi si len ťažko dokážeme predstaviť štart do dňa bez nakopnutia sa lahodným nápojom. Nielen ráno, ale i počas dňa je dobre si dopriať chvíľu pre seba. V dnešnom uponáhľanom svete je vzácna každá chvíľa. A práve čaj alebo káva dokáže ukľudniť, povzbudiť telo, osviežiť myseľ alebo i riadne nakopnúť. Vynikajúcim nakopávačom je práve zelený čaj, ktorý veľmi podporuje i myseľ. Pre ukľudnenie je vynikajúci bylinkový čaj s mätou alebo medovkou. Čierny čaj je univerzálnym nápojom. Káva štartuje celé telo. Stačí si len vybrať, ktorý nápoj sa práve hodí pre vašu extra chvíľku.

My sme tejto vášni podľahli. Ja osobne si neviem predstaviť deň bez čaju a príjemnej osviežujúcej chuti kávy. Ak ste na tom rovnako, tak je tu pre vás náš obchod. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu čajov a kávy v najvyššej kvalite. Spoľahnite sa na naše služby a my vám doručíme radosť z chvíľ pri čaji alebo káve.

3,2,1štart
2012
Začiatok všetkého
Prvé predané kvitnúce čaje
2014
Nový katalóg
Už máme pre Vás pečené čaje i katalóg sypaných a porciovaných čajov.
2015
K čaju sa pridala káva
A začal sa písať príbeh kávy.
2019
Semienko firmy 2.0
Začiatok plánovania nového smerovania celej firmy
2022
Spustenie nového eshopu
Aby sme Vám spríjemnili zážitok z online nákupu
Zena ktora pije kavu

Čaj je nápoj, ktorý pohltil celý svet.

Hovorí sa, že čaj bol objavený tak, že čínskemu Cisárovi spadol listok čaju do horúcej vody a tam sa začal vraj písať príbeh čaju na Zemi. Pocit z prípravy kvalitného čaju je zážitkom, ktorý si dnes vieme ľahko dopriať. Čaj okúzli už svojou arómou pri zalievaní. Má mnohé blahodarne účinky na zdravie človeka. V našom sortimente nájdete širokú ponuku z ktorej si vyberie určite každý. Určite viete aj ako si čaj správne pripraviť, aby ste si ho správne aj vychutnali. Ak náhodou nie, tak si pozrite náš článok o správnej príprave čaju.

Radi by ste si pripravili čaj aj štýlovo?

Pozrite si náš sortiment čajníkov a čajových setov. Z pekného porcelánoveho alebo skleného čajníka teší čaj ešte o troška viac.

Ste viac kávičkári ako čajičkári?

Potom máme pre vás pripravené rôzne balenia a zmesi kávy. Vybrať si môžete z ponuky 1kg balení, ktoré sa výborne hodia, ak máte doma zrnkový automaticky kávovar na espresso. Radi by ste kávou potešili niekoho iného? Pre Vás máme exkluzívnu kávu z rôznych častí sveta. Rovnako nájdete v našej ponuke i kávu v pekných plechovkách alebo klasických obaloch.


Ste smädný nielen po čaji a káve, ale radi sa dozviete aj niečo nové.

Rozhodli sme sa v našom novom blogu prinášať Vám aj informácie a zaujímavé články.  am text block. Click edit button to change this text. Čoskoro začne aj príprava nášho eBooku, ktorý potom bude na stiahnutie pre našich zákazníkov vo forme PDF. Prvý eBook sa bude venovať práve čaju, ktorý podnietil vznik celej firmy. Budeme Vás samozrejme včas informovať ak by ste mali záujem aj o detailnejšie informácie.

Zatiaľ pre vás nižšie uvádzame aspoň najnovšie články z nášho blogu:

Darčeky a darčekové balenia.

Rovnako ako kávu, tak i čaj alebo iný sortiment si viete vybrať v darčekovom balení. Či už pôjde o menší darček vo forme peknej plechovky plnej lahodného a kvalitného čaju. Obdarovať však môžete aj darčekovým balením pečeného čaju. Navyše práve pracujeme na tom, aby  sme Vám vedeli ponúknuť i väčšie darčekové boxy a koše, ktoré budú plné lahôdok tej najvyššej kvality.

Vaša spokojnosť je našou prioritou.

V rámci sortimentu, či už ide o čaj, kávu alebo ďalší sortiment si dávame veľmi záležať na kvalite. Je v našom záujme, aby ste boli spokojní. Preto naše produkty aj ochutnávame, testujeme a vyberáme tak, ako by sme si vyberali pre seba. Je pre nás dôležite vedieť čo vám ponúkame.

Extra služby pre Vás.

Snažíme sa aby sme aby nákup cez online bol pohodlný. Tiež vám radi poskytneme informácie, či už prostredníctvom blogu alebo i formou odpovedí na vaše dotazy na sociálnych sieťach. Kľudne nám Vašu otázku pošlite i emailom. Rýchle spracovanie objednávky a včasné doručenie podľa Vášho výberu je pre nás samozrejmosťou a záväzkom vašej spokojnosti. Naše služby, ktoré vám poskytujeme, sú rovnako extra ako náš sortiment.

Zena so salkou

Na záver by sme Vám radi predstavili  niekoľko produktov z nášho obchodu. Nižšie je 12 produktov z našej kategórie čaje, kde nájdete pečené čaje, kvitnúce čaje, sypané a porciované čaje rôznych druhov a príchutí. A nájdete nižšie aj 8 produktov zo sekcie kávy. Máme samozrejme aj iné produkty, ako napríklad darčekové sety a darčekové balenia, prípadne ďalší sortiment.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Tím EXTRAČAJE 

Pridali ste do košika produkt: