Veľkoobchod

Získajte výhody veľkoobchodnej spolupráce.

Páčia sa Vám produkty, ktoré ponúkame? Bez ohľadu na to, či prevádzkujete kaviareň, reštauráciu, špecializovaný obchod alebo akýkoľvek iný podnik, spolupráca s extracaje.sk Vám zaručí, že dostanete produkty prémiovej kvality za výhodné veľkoobchodné ceny.

Vybrať si môžete najmä z týchto kategórii: prvotriedny 100% prírodný pečený čaj, sypané a porciované čaje prémiovej kvality, darčekové balenia čajov a pečených čajov, talianska hustá horúca čokoláda, orechy v mede, kvalitné domáce sirupy, pečenády i káva.

Ako sa stať veľkoobchodným partnerom?

  1. Najskôr je potrebné zaregistrovať sa a vyplniť informácie o vašej firme u nás na stránke v sekcii extracaje.sk/moj-ucet/
  2. Po registrácii Nás kontaktujte na mail: info@extracaje.sk. Napíšte Nám hlavne s akým emailom ste sa registrovali, aby sme vedeli dohľadať Vaše konto a zmeniť Vás na veľkoobchodného partnera.
  3. V emaily prosím uveďte v krátkosti na aký účel budete tovar odoberať a stručné predstavenie Vašej firmy. Prosím uveďte aj telefonický kontakt, aby sme Vás prípadne vedeli kontaktovať.
  4. Po vyhodnotení Vašej požiadavky zmeníme Vašu registráciu z bežného konta na veľkoobchodného partnera a zároveň Vás o tejto skutočnosti budeme rovno informovať.

Ihneď po zmene Vášho účtu na veľkoobchodný sa Vám budú už vždy zobrazovať v našom eshope veľkoobchodné ceny, za ktoré budete tovar aj nakupovať. Pri budúcich objednávkach nebudete musieť znova vyplňovať údaje a v sekcii môj účet uvidíte prehľad Vašich objednávok.

Podmienky veľkoobchodnej spolupráce.

  • tovar za veľkoobchodné ceny môžu objednávať iba firmy (nie fyzické osoby nepodnikatelia)
  • produkty viete objednávať aj po jednotlivých kusoch (nie je nutné brať z jedného druhu produktu celý kartón)
  • doručenie objednávky realizujeme spravidla kuriérom GLS, prípadne vám tovar dovezieme našim autom
  • doprava zadarmo je v prípade objednávky v hodnote nad 150€ bez DPH
  • je možnosť aj osobného odberu, kedy sa neplatí žiadne poštovné a balné aj pri nižších objednávkach ako 150€ bez DPH
  • sme platcami DPH

Radi by ste vedeli viac?

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete detailnejšie informácie napríklad ohľadom produktov? Neváhajte Nás kontaktovať, radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky.

+421 907 990 921   |   +421 907 254 356
info@extracaje.sk
Veľkoobchodná spolupráca s extracaje.sk

Prečo s nami spolupracovať?

Vynikajúca kvalita

Sme hrdí na to, že Vám ponúkame tovar prémiovej kvality. Všetky produkty a ich dodávateľov vyberáme tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Našim cieľom je dodať Vám produkty výnimočnej chuti a vône, ku ktorým sa budú Vaši zákazníci radi vracať. Či už ide o pečený čaj, sypaný, porciovaný čaj alebo akýkoľvek iný produkt, môžete si byť istý, že Vám dodáme len to najlepšie.

Rozmanitý výber

Objavujte širokú ponuku porciovaných a sypaných čajov v rôznych pekných baleniach. V rámci cejlónskeho čaju Vám ponúkame najväčší výber na slovenskom trhu. Pri pečených čajoch si môžete vybrať až z 23 príchutí v 2 veľkostiach balenia. Spolu s ďalšími druhmi tovaru Vám ponúkame viac ako 400 tovarových položiek.

Výhodné ceny

Chápeme význam nákladovej efektívnosti vo Vašom podnikaní. Z toho dôvodu sme nastavili Naše veľkoobchodné ceny tak, aby Vám umožnili zachovať si zdravé ziskové marže. Vieme že pre dlhodobú a obojstranne výhodnú spoluprácu je dôležité aby ste vedeli poskytovať svojim zákazníkom prémiové produkty za primeranú cenu.

Spoľahlivé a rýchle dodávky

Usilovne pracujeme na tom, aby sme Vám vždy poskytli len tie najlepšie služby. Je pre Nás dôležité aby ste mali objednaný tovar čo najskôr. Preto Vaše objednávky spracúvame bezodkladne. Väčšinou odosielame zásielky v rovnaký alebo nasledujúci deň. Dôležitý je pre nás i zákaznícky servis. Kľudne sa na Nás vždy obráťte s akoukoľvek požiadavkou a my spravíme všetko čo je v našich silách.

Naše veľkoobchodné spolupráce vieme rozdeliť do troch skupín.

Prvým typom spolupráce je “tovar pre ďalší predaj”. Vtedy si náš veľkoobchodný partner objednáva tovar pre jeho ďalší predaj svojím zákazníkom.

Druhou skupinou je vlastná spotreba. Mnohé firmy ponúkajú benefit pre svojich zamestnancov vo forme kvalitného čaju alebo kávy. V tomto prípade dodávame produkty pre ich vlastnú spotrebu.

Tretím typom sú  firemné darčeky. Naši veľkoobchodný partneri si objednávajú aj produkty, ktoré chcú darovať svojim zamestnancom, obchodným partnerom alebo významným zákazníkom. Navyše vám vieme ponúknuť aj úpravu balení alebo špeciálne balenia, tak aby produkty obsahovali aj vaše logo alebo i ďalšie prvky. Viac o firemných darčekoch sa dočítate na stránke firemné darčeky>>

Medzi našich najčastejších veľkoobchodných partnerov patria

Darčekové Predajne

Reklamné Agentúry

Kaviarne

Čajovne

Reštaurácie

Hotely a Penzióny

Predajne Zdravej Výživy

Predajne Potravín

+421 907 990 921   |   +421 907 254 356
info@extracaje.sk