Firemné darčeky

Darujte originálny kúsok označený Vašim LOGOM.

Či už chcete osláviť významnú udalosť, odmeniť vernosť alebo sa jednoducho podeliť o radosť z premysleného darčeka, Naša ponuka prémiových čajov je nezabudnuteľnou a vhodnou voľbou pre akúkoľvek príležitosť.

Všetky položky z Nášho sortimentu Vám vieme prispôsobiť tak, aby obsahovali Vaše logo alebo aj viac prvkov, ako napríklad slogan alebo odkaz pre tých, ktorých si prajete obdarovať. Rovnako pre Vás vieme pripraviť pekne zabalené balíčky, ktoré môžu obsahovať i viaceré produkty.

Pečené čaje ako firemné darčeky pre zamestnancov lekární Dr. Max

pečený čaj v darčekovom kartóniku s vlastnou grafikou pre zamestnancov lekární Dr. Max

Čaje v darčekovom balení pre firmu a jej obchodných partnerov.

darčekové balenie sypaných a porciovaných čajov pre obchodných partnerov spoločnosti PHOENIX

Vianočný čaj Thurson Pyramída s porciovanými čajmi pre firmu Šupa Technika

porciovaný čaj vo vianočnom balení (pyramída) s doplnením loga pre firmu ŠUPA Technika

Prečo si vybrať náš čaj na firemné darčeky?

Výnimočná kvalita:

Naše čaje pochádzajú z najlepších záhrad na celom svete, čo zaručuje vynikajúci chuťový zážitok a excelentnú vôňu. Nielen samotné suroviny sú v Našich produktoch prvotriedne. Aj samotné spracovanie jednotlivých čajov podlieha kontrole špecializovaných čajových majstrov, tak aby každá časť procesu poskytla to najlepšie možné. Preto Vám vieme zaručiť, že akýkoľvek produkt si vyberiete, získate vždy len prémiovú kvalitu.

Možnosť prispôsobenia:

Ponúkame celý rad možností personalizácie vybraných produktov, ktoré budú odrážať Vašu značku a posolstvo. Či už ide o umiestnenie loga Vašej spoločnosti formou nálepky, rukávom s Vašim odkazom alebo i potlačeným balením, vždy sme pripravení prispôsobiť Váš firemný darček Vašim požiadavkám. Radi Vám poskytneme aj poradenstvo a vizualizácie firemného darčeka.

Vynikajúca cena:

Pri výbere firemných darčekov z Nášho sortimentu Vám poskytneme rovnaké ceny ako majú naši pravidelní veľkoobchodní partneri. To znamená, že získate prémiové produkty za vynikajúcu cenu.

Široký výber:

Od klasických čiernych a zelených čajov až po exotické bylinné a ovocné zmesi sypaných a porciovaných čajov. Náš sortiment uspokojí rôzne chute. V ponuke nájdete aj široký výber 100% prírodného pečeného čaju, kvitnúce čaje a aj niektoré ďalšie produkty. Máme zároveň najširšiu ponuku cejlónskeho čaju na slovenskom trhu a celkovo si môžete vyberať z viac ako 400 položiek.

Zdravie a zdravý životný štýl:

Čaj je darček, ktorý podporuje zdravie a prospieva aj k psychickej pohode. Čaj dokáže povzbudiť, zahriať, uvoľniť a aj naštartovať. Je to zdraviu prospešný univerzálny darček, ktorý poteší každého.

Prispôsobené Vašim potrebám:

Sme hrdí na Našu flexibilitu a zákaznícky servis. Radi budeme úzko spolupracovať na vytvorení dokonalých darčekových balíčkov, ktoré budú prispôsobené Vašim požiadavkám a rozpočtu. Či už potrebujete malý darček na špeciálnu udalosť, alebo veľkú objednávku na firemnú kampaň, sme pripravení ju splniť.

Lovaré Prime Tea Set luxusná kolekcia porciovaných čajov pre spoločnosť ŠUPA Technika
Vianočný sypaný čaj pre spoločnosť Orange Slovensko
Kolekcia porciovaných čajov CURTIS pre spoločnosť ROAD

Špeciálne vianočné balenia čajov.

V sezóne máme pre Vás vždy nachystané aj produkty v špeciálnych vianočných baleniach. Tieto sú dokonalým spôsobom, ako vyjadriť uznanie vašim obchodným partnerom, zákazníkom alebo zamestnancom za celoročnú spoluprácu.

Aj pri vianočných produktoch Vám samozrejme vieme vybraný tovar personalizovať a doplniť Vaše logo alebo Vami zvolenú grafiku.

Vybrať si môžete z ponuky vianočného sortimentu, ktorý máme v rôznych cenových hladinách. Napríklad ak potrebujete obdarovať väčšie množstvo zamestnancov alebo zákazníkov, môžete uprednostniť menšie balenia čajov alebo pečený čaj za nižšiu cenu. Na druhej strane v našej ponuke nájdete napríklad aj veľké “čajové bonboniéry” a iný reprezentatívny tovar, ktorý obstojí aj ako samostatný prémiový darček.

Vianočná ponuka čajových kolekcii Lovaré
Vianočné balenia porciovaných čajov Ealdwin
Adventný kalendár s porciovaným čajom a malé vianočné balíčky porciovaného čaju.
Vianočné pyramídy s porciovaným čajom.

Vyberte si zdravý firemný darček podľa vašich predstáv.

Sme tu pre Vás, neváhajte Nás kontaktovať na nižšie uvedené kontakty. Radi Vám poradíme pri výbere firemného darčeka a skonzultujeme možnosti personalizácie produktov.

Zaujíma Vás aké sú veľkoobchodné ceny?

Chápeme, že cena produktov je vždy rozhodujúci faktor pri výbere firemného darčeka. Najjednoduchší spôsob ako si viete vyberať tovar už so zobrazením veľkoobchodných cien je registrácia v našom eshope. Ak nám dáte vedieť, že máte záujem o firemné darčeky, tak my Vašu registráciu zmeníme na veľkoobchodné konto a od tohto okamžiku sa Vám zobrazia pri každom tovare veľkoobchodné ceny. Stačí nám dať vedieť akým emailom ste sa registrovali.

Rovnako Vám vieme zaslať aj cenovú ponuku emailom, stačí ak Nám dáte vedieť o čo by ste mali záujem.

Telefón

+421 907 990 921   |   +421 907 254 356

Email

info@extracaje.sk