Naturavita Jarná Akcia

Využite skvelú akciu -30% na výnimočné čaje s tou najplnšou chuťou NATURAVITA alebo si doprajte prémiový cejlónsky čaj.

Teraz na celú značku, na všetky funkčné, ovocné alebo bylinkové čaje zľava až 30%. Či už si prajete podporiť svoju jarnú očistu čajom DETOX alebo ste možno vo fáze zoštíhľovania svojej línie a výborne by sa Vám hodil čaj SLIM. A možno si len chcete pochutnávať so svojimi deťmi na úžasných ovocných čajoch, či povzbudiť svoje telo a myseľ bylinkovými čajmi. Teraz je ten najlepší čas si kúpiť tieto skvelé čaje.

SKVELÉ FUNKČNÉ ČAJE NATURAVITA

SLIM (čaj podporujúci chudnutie)

Čaj ktorý napomáha snahám zoštíhliť líniu a skvelo podporuje Vaše aktivity smerujúce k schudnutiu. Aby ste dosiahli maximálny podporný účinok, tak je ideálne vypiť minimálne každé ráno jednu šálku tohto čaju. Zároveň pred každou fyzickou aktivitou si dopriať ďalšiu šálku tohto čaju. Najlepšie je teda vypiť 2 až 3 nesladené tieto čaje počas dňa. Jedna krabička obsahuje 20 vrecúšok čaju, takže na 30 dní je ideálne mať minimálne 3 krabičky (ak budete piť 2 čaje denne).

DETOX (čaj podporujúci očistu)

Jar je najvhodnejším obdobím na očistu organizmu, tzv. detox. Počas očisty je najvhodnejšie piť hlavne čistú vodu a nesladený čaj. Čaj DETOX je optimálnym podporným prostriedkom pre očistenie nášho organizmu. Ideálne je vypiť minimálne dve nesladené šálky tohto čaju, pričom jednu určite hneď ráno pri raňajkách, alebo i na lačno. Vypiť môžete kľudne aj viac šálok tohto čaju denne, avšak neodporúčame presiahnuť 5 šálok denne.

Čaje BALANCE, BOOST a BREATHE

Ďalšie 3 čaje dopĺňajú radu excelentných funkčných čajov NATURAVITA. Čaj BALANCE podporuje harmóniu tela a ducha, pôsobí ukujňujúco a pomáha odbúravať každodenný stres. Šálka čaju BALANCE je vhodná pre ktorúkoľvek fázu dňa, dokonca aj pred spaním. Pomôže Vám k lepšiemu uvoľneniu a upokojeniu mysle. Čaj BOOST je pravým opakom čaju Balance, tento má za úlohu Vás nakopnúť a povzbudiť. Kľudne si uvarte jednu šálku tohto čaju hneď ráno a naštartujte tak lepšie svoj deň. Potrebujete cez deň podať väčší výkon, alebo sa viac sústrediť v práci, pomôžte si čajom BOOST a nakopnite sa skvelou povzbudzujúcou šálkou čaju. Čaj BREATHE je určený pre podporu dýchacích ciest. Tento čaj vie pomôcť s upokojením suchého kašľa, môže uľahčiť dýchanie a môže pomôcť upokojiť väčšinu príznakov respiračných infekcií. Pri problémoch s dýchacími cestami je vhodné ako doplnok k liečbe vypiť aj 3 až 5 šálok tohto čaju za deň.

EXCELENTNÉ OVOCNÉ ČAJE S ÚŽASNE PLNOU CHUŤOU OVOCIA.

Ovocné čaje Naturavita majú naozaj výnimočnú chuť plnú žiarivých ovocných tónov. Veľmi odporúčame vyskúšať tieto čaje, pretože máme na tieto čaje samé pozitívne ohlasy. Navyše viaceré čaje Naturavita získali aj ocenenie za výnimočnú chuť od Medzinárodného Inštitútu Chutí (International Taste Institute). Ktorýkoľvek z ponuky ovocných čajov si vyberiete určite budete príjemne potešený a vždy budete mať príjemný pocit keď privoniate k šálke z ktorej si práve idete vychutnať svoj ovocný čaj.

BYLINKOVĚ ČAJE NATURAVITA.

Firma Naturavita vznikla práve pestovaním byliniek a to najmä Harmančeka. Spočiatku sa zameriavali iba na pestovanie byliniek a majú v tejto oblasti výborné skúsenosti a dodnes dodávajú kvalitné bylinky do rôznych krajín. Od pestovania kvalitných byliniek bol len malý krok k tomu aby Naturavita začala produkovať aj bylinkové čaje výnimočnej kvality. Okrem funkčných čajov máme pre Vás aj tieto bylinkové čaje: Kamilka, Mäta a Šípky s ibištekom. Rovnako aj tieto čaje viete kúpiť v skvelej zľave 30%.

PRÉMIOVÉ CEJLÓNSKE SYPANÉ A PORCIOVANÉ ČAJE

V našej ponuke nájdete aj prémiové cejlónske čaje. Aj u Vás doma si môžete vychutnávať tú najvyššiu kvalitu sypaného alebo porciovaného čaju priamo z Cejlónu (Srí Lanky). Prečo sú tieto čaje také kvalitné? Jednoducho vďaka pestovaniu, zberu a procesu spracovania. Srí Lanka má dokonalé podnebie pre pestovanie čaju a čaje sa tam pestujú na kopcoch v rôznych nadmorských výškach, niekedy aj vo výške viac ak 2000 metrov nad morom. Následne sa čajové lístky zbierajú výhradne ručne a to vždy iba 2 horné lístky a púčik, tak aby bolo zaručené, že len tie najlepšie lístky sa dostanú do výsledného čaju. Často sa zmiešavajú zmesi čaju z rôznych plantáží, napríklad z vysokej a nízkej nadmorskej výšky a tým vzniká unikátna chuť a vlastnosti čaju.

Prísny dohľad a vysoký štandard nie je kladený iba na pestovanie a zber, ale i na proces spracovania čajových lístkov. Tradičné postupy pod prísnym dohľadom čajových majstrov sa využívajú na spracovanie nazbieraných lístkov, tak aby pri výrobe bolo zaručené, že výsledný čaj bude excelentnej kvality, vône a chuti. Vyberať môže z veľkého množstvá zmesí čistých ale i ochutených zelených a čiernych čajov. Či už preferujete sypané alebo porciované čaje, vyberie si naozaj každý.

Viac o cejlónskych čajoch si môžete prečítať aj v našom blogu…

Pridali ste do košika produkt: