Aby ste mali doma vždy tú najlepšiu šálku čaju.

Ponúkame Vám čaje najvyššej kvality...

Aby ste mali doma vždy len tú najlepšiu šálku čaju!

"Čaj je elixír života."

Povedal čínsky filozof LAO-C', viac ako 500 rokov pred kristom.

extračaje.sk | máme pre Vás tie najexkluzívnejšie čaje s doručením do 2 dní!

ponúkame iba exkluzívny tovar najvyššej kvality | veľký výber z viac ako 420 produktov | najväčší výber darčekových čajov | vynikajúce služby a zákaznícky servis

WWW.EXTRACAJE.SK

01

Prémiový sortiment

Pre našich zákazníkov len to najlepšie! Všetky naše produkty sú z exkluzívneho a prémiového segmentu ale za veľmi prijateľnú cenu. Záleží nám na vysokej kvalite čajov a ostatného sortimentu.

KÚPIŤ ČAJ

Vyberte si Váš obľúbený čaj. Zelený, čierny, ovocný, bylinkový či iný. V našom online obchode máte najširší výber Cejlónskeho čaju, darčekových a porciovaných čajov. Všetko v prémiovej kvalite za výbornú cenu!

Do Obchdu

02

Prvotriedne služby

K prémiovému sortimentu patria tie najlepšie služby! Rýchle doručenie, rýchle riešenie vašich požiadaviek, príjemný zákaznícky servis. To je súčasť našich základných hodnôt.

KÚPIŤ ČAJ

Vyberte si Váš obľúbený čaj. Zelený, čierny, ovocný, bylinkový či iný. V našom online obchode máte najširší výber Cejlónskeho čaju, darčekových a porciovaných čajov. Všetko v prémiovej kvalite za výbornú cenu!

Do Obchdu

03

Cejlónsky čaj

V rámci Slovenska Vám ponúkame najširší sortiment cejlónského čaju! Vybrať si môžete z viac ako 200 druhov cejlónského ručne zbieraného čaju v prémiovej kvalite.

KÚPIŤ ČAJ

Vyberte si Váš obľúbený čaj. Zelený, čierny, ovocný, bylinkový či iný. V našom online obchode máte najširší výber Cejlónskeho čaju, darčekových a porciovaných čajov. Všetko v prémiovej kvalite za výbornú cenu!

Do Obchdu

04

Darčekové Čaje

Aj v rámci čajov v darčekovom a špeciálnom balení Vám ponúkame najviac! Kolekcie sáčkových čajov, sypané čaje v plechovkách a dózach, kvitnúce čaje a ďalšie.

KÚPIŤ ČAJ

Vyberte si Váš obľúbený čaj. Zelený, čierny, ovocný, bylinkový či iný. V našom online obchode máte najširší výber Cejlónskeho čaju, darčekových a porciovaných čajov. Všetko v prémiovej kvalite za výbornú cenu!

Do Obchdu

Vedeli ste, že čaj...


Dokáže výborne pomôcť pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi. Pri zvýšenom cholesterole sa odporúča piť pravidelne zvýšené množstvo hlavne zeleného čaju, ale kľudne i čierneho, bieleho, oolong či žltého.

Čaj je perfektným pomocníkom pri chudnutí. Rôzne druhy čaju majú dokázané vlastnosti, ktoré pomáhajú k spaľovaniu tukov a teda k chudnutiu. Pravidelné pitie aspoň 2 až 3 šálok čaju denne vám pomôže zlepšiť alebo udržať štíhlu líniu.

ZDRAVÝ, LAHODNÝ A PEKNÝ DARČEK

Darčekové Čaje

Najväčší výber DARČEKOVÝCH ČAJOV na slovenskom trhu.

Už Vás nebaví obdarúvať blízkych alkoholom, čokoládou či inými cukrovinkami? Čaj je dokonalý darček! Pije ho každý, je zdraviu prospešný a vhodný na akúkoľvek príležitosť.


Piť čaj je ako piť zázračný elixír ;)

Čaj je na svete druhý najpitejší nápoj, hneď po vode.

Má to aj svoje dôvody. Ide hlavne o kombináciu výbornej chuti a blahodarných účinkov tohto zázračného nápoja.

Dnes je už na výber široká paleta rôznych druhov “mono” čajov, napríklad čistý zelený alebo čierny čaj z rôznych plantáži a kútov sveta. Tiež je možné si vybrať nespočetné množstvo druhov ochutených zmesí s ovocím, bylinkami alebo koreninami. Napríklad zelený čaj s jazmínom alebo čierny čaj earl grey s bergamotom. Okrem “pravého čaju”, ktorý obsahuje lístky z čajovníka je dnes veľmi obľúbeným nápojom aj “čaj nečaj”, teda zmes sušeného ovocia, byliniek či kvetov. Tieto nálevy majú rovnako vynikajúcu chuť a tiež mnohé zdraviu prospešné vlastnosti. Medzi “čaje nečaje” patria aj Rooibos, Yerba Mate, ale i ovocné a bylinkové nálevy ako napríklad malinový, kamilkový, mätový či zázvorový čaj.

U nás si vyberiete zo širokej ponuky spomínaných “mono” čajov, ochutených zmesí alebo ovocného či bylinkového čaju. Naším poslaním je poskytovať čajovým nadšencom (ale i čajovým začiatočníkom) čaj tej najvyššej prémiovej kvality a to nezávisle na tom o aký druh čaju ide.

“Čaj upokojuje ducha a harmonizuje myseľ; rozptyľuje malátnosť a zmierňuje únavu, prebúdza myšlienky a zabraňuje ospalosti.”

 – Lu Yu –

čínsky spisovateľ a milovník čaju
autor knihy: The Classic of Tea

Čo hovoria o extra čajoch naši zákzaníci?


Sme hrdý na to že môžeme zverejniť niektoré z recenzii na naše produkty a služby.

Čaj je nápoj, ktorý pohltil celý svet.

Nás pohltil tiež. Hovorí sa, že čaj bol objavený tak, že čínskemu Cisárovi spadol lístok čaju do horúcej vody. Tam sa vraj začal písať príbeh čaju na Zemi. Pocit z prípravy kvalitného čaju je zážitkom, ktorý si dnes vieme ľahko dopriať. Kvalitný čaj okúzli už svojou prenikavou vôňou pri zalievaní. Potom rozvinie dokonalú hru chute v našich ústach. A obohatí celé naše telo i myseľ. Spoľahnite sa na nás, zaručujeme že v našom sortimente nájdete iba prémiové čaje. Zo širokej ponuky si určite vyberie každý milovník čaju alebo i čajový začiatočník.

Sypaný čaj plný pohár
Zena ktora pije kavu

Vášeň pre čaj nás priviedla k tomu, aby sme Vám začali prinášať tieto lahodné nápoje.

Príbeh firmy Extračaje sa začal písať v roku 2012. Vtedy zakladateľke firmy počaroval kvitnúci čaj, ktorá o pár týždňov začala písať príbeh firmy EXTRAČAJE. Naozaj netrvalo dlho a zážitok z kvitnúceho čaju, ktorý firma začala predávať najskôr iba na jarmokoch a predajných akciách, sa obohatil o ďalší čajový sortiment. Postupne sme ponuku pre našich zákazníkov rozširovali o pečené čaje, sypané, porciované čaje a viaceré ďalšie produkty. Až do podoby dnešnej šírky sortimentu. A tu nekončíme! Uvedomujeme si, že vám vieme ponúknuť ešte viac! Tešíme sa z toho ako spoločne s Vami (našimi zákazníkmi) píšeme a budeme ďalej písať príbeh EXTRAČAJE.

Poznáte Kvitnúci Čaj?

Kvitnúci čaj je najelegantnejšou a najrafinovanejšou formou čaju.

Vďaka svojmu podmanivému vizuálnemu zobrazeniu a jemným príchutiam ponúka kvitnúci čaj jedinečný zážitok, ktorý spája umenie, prírodu a starodávnu tradíciu pitia čaju.

Kvitnúci čaj v čajníku

Čo to je ten Kvitnúci ČAJ?


Kvitnúce čaje sú vlastne malým lahodným kúskom umenia. Každý kúsok kvitnúceho čaju je dielom, ktoré tradične vyrába iba malá skupina majstrov v Číne.

Najmä z tohto dôvodu je kvitnúci čaj vzácnym a vyhľadávaným čajom. Tieto exkluzívne výtvory, ponorené do horúcej vody, pomaly kvitnú a poskytujú neobvyklé vizuálne potešenie. Rovnako postupne uvoľňujú vône dych berúcej arómy a slasť lahodnej chute.

“Chcem vedieť viac o čaji… Prihláste sa do nášho nesletra… Raz mesačne vám pošleme pár zaujímavých faktov zo sveta čaju. Navyše sa vždy ako prvý dozviete o akciách, zľavách a výpredajoch. Taktiež získate exkluzívne zľavy pre členov nášho newsleter mailing listu. Pripravujeme aj zaujímavý ebook o cejlonskom čaji a vy sa o ňom dozviete ako prvý a navyše bude pre vás zadarmo!

 – Call to aciton – nechajte nám mail –

Nezabudni! Čaj je výborným pomocníkom pri jarnej očiste, detoxe a pri chudnutí do plaviek ;).

“Pri pravidelnom každodennom pití 2 až 3 šálok čaju (najlepšie zeleného), prípadne aj jednej šálky bylinkového čaju večer, sa nám na jar oveľa lepšie prečisťuje organizmus. Čaje sú perfektným doplnkom aj pri väčšom jarnom detoxe. Navyše ak pijete čaj každodenne, tak Vám pomôže aj pri spaľovaní tukov. A ako bonus má kopec ďalších zdravotných benefitov ;)”

Barbora
Trénerka gymnastiky

RADI BY STE MALI VŽDY LEN TÚ NAJLEPŠIU ŠÁLKU ČAJU?

Vyberte si z exkluzívnych čajov v prémiovej kvalite!

Doručenie Nad 49€ Zadarmo

NAPÍŠTE NÁM

info@extracaje.sk

Tradičný kvalitný zelený čaj v šálke

Kvalitný zelený čaj – ako si vybrať?

Cejlon vlajka (Sri Lanka)

Cejlónsky čaj. Značka tej najvyššej kvality.

Zelený čaj lúhovaný v sklenenej kanvičke

Zelený čaj a jeho účinky na telo a myseľ

Kvalitný sypaný čaj

Prečo piť kvalitný čaj

čierny čaj

Čierny čaj, jeho účinky na zdravie a obsah kofeínu.

Sypaný čaj a rozdiel od čajových vrecúšok.

Pridali ste do košika produkt: