Možnosti dopravy

Doprava a poštovné

Pri maloobchodných objednávkach v hodnote nad 49,- € vám doručíme tovar zdarma. Ak zvolíte akýkoľvek druh dopravy, tak vám nebude účtovaný žiaden polatok.

Osobné vyzdvihnutie na adrese skladu

Osobné vyzdvihnutie v našom sklade je možné iba po telefonickej dohode na číslach +421 907 254 356 alebo +421 904 386 826. Osobné vyzdvihnutie je možné iba v pracovných dňoch a v časoch od 9:00 do 15:00, pokiaľ sa telefonicky nedohodne inak.

Náš sklad je situovaný v Považskej Bystrici v areáli bývalých Považských strojární – mapku a inštrukcie k nám nájdete v kontaktoch.

Pri osobnom vyzdvihnutí neúčtujeme žiadne poplatky.

Pri osobnom vyzdvihnutí je možné využiť platbu vopred pri objednávaní tovaru (platobnou kartou alebo bankovým prevodom) alebo objednávku zaplatiť v hotovosti pri prevzatí tovaru.


Doručenie prostredníctvom zásielkovne (packeta)

Vybrať si môžete i pohodlné vyzdvihnutie vo výdajnom mieste packeta (zásielkovňa). Pri objednávke v našom e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Zásielky spravidla odovzdávame k preprave packete do 24 hodín od termínu objednávky. Následne Vám bude zaslaný e-mail s prepravným číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám bude doručená SMS e-mail s heslom.

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Poplatok za doručenie prostredníctvom packety (zásielkovne) je 3,49€ s DPH pri platbe vopred.

Je možná i platba v hotovosti alebo kartou na výdajnom mieste. Pri tejto možnosti sa účtuje k cene za doručenie aj poplatok za dobierku v hodnote 1,49 € s DPH. Celková cena doručenia s dobierku tak potom predstavuje 4,98€ s DPH.

! Maximálna hmotnosť zásielky pre využitie služby packeta (zásielkovňa) je 5kg vrátane všetkého obalu !


Doručenie kuriérom na zvolenú adresu

Objednávky zasielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS.

Cena za doručenie objednávky s celkovou váhou nepresahujúcou 30kg a pri platbe vopred je 4,90€ s DPH, a to v rámci celej SR.

Je možná i platba v hotovosti alebo kartou u vodiča (dobierka). Pri tejto možnosti sa účtuje k cene dopravy poplatok za dobierku v hodnote 1,49 € s DPH. Celková cena dopravy s dobierku tak predstavuje 6,69€ s DPH.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/b/0b8188f6-55b3-438e-b839-9b6a59e6d7a7/extracaje.sk/web/wp-content/plugins/my-custom-functions/inc/php/functional.php(103) : eval()'d code on line 54