Čaj Hyson je špecializovaná čajová spoločnosť zaoberajúca sa exportom najkvalitnejšieho cejlonského čaju do viac ako 40 krajín sveta. Spoločnosť Hyson čaj bola založená v roku 2002 a odvtedy sa export tejto značky rapídne zvyšuje vďaka ich kvalite, obchodným praktikám a obchodným partnerom či už v zámorí alebo dokonca i na Slovensku. Úspech čaju Hyson je však predovšetkým kvôli vám, váženým zákazníkom kvalitných cejlónskych čajov Hyson.

Napríklad kolekcia čjaov Ceylon supreme znamená cejlónsky čaj, ktorý vám dáva tú najvyššiu kvalitu, chuť a arómu veľkých čajových lístkov. Čaj Hyson sa môže pochváliť tradičným spracúvaním a jedinečným prístupom k vytváraniu zmesí. HYSON čaj z kolekcie Exotic ponúka ručne zbierané čajové lístky tej najvyššej kvality s odvážnejším prístupom k tvorbe zmesí. Vďaka tomu vám čaj Hyson vie ponúknuť i zmesi s ovocnou príchuťou, ktoré sú známe nielen pre svoju kvalitu, ale i výnimočnú chuť, vôňu a charakter.

Čaj Hyson dopĺňa svoje portfólio i čajmi Gourmet v kvalite OPA. Teda s označením najvyššej možnej kvality, ktorá pochádza z Cejlónu (Srí Lanky). Na výber máte veľké množstvo exkluzívneho čaju, či už vo verzii sypaný čaj alebo v čajových vrecúškach. Hyson čaj je rešpektovaný na celom svete a vy si ho môžete vychutnávať i u vás doma. Utečte bežnému dennému stresu a zhonu a pozastavte sa pri výnimočnej šálke čaju, ktorú vám dopraje každý čaj Hyson. Značka Hyson sa môže pýšiť tým, že od samotného pestovania a zberu čaju až po proces balenia čajov, sa všetko odohráva na Cejlóne a každý ich čaj tak môže hrdo nosiť pečať kvality cejlónskeho čaju.