Babičkine domáce sirupy majú extra vysoký podiel ovocnej šťavy a zároveň sa odlišujú od ostatných domácich sirupov veľmi vysokým množstvom ovocnej dužiny. Vďaka dôkladne vybranému ovociu a šetrnému postupu pri výrobe majú tieto domáce sirupy nádherné a sýte farby aj bez pridania akéhokoľvek umelého farbiva. Každá príchuť domáceho sirupu má svoju typickú farbu podľa ovocia alebo bylín, ktoré boli použité a zároveň v sebe ukrývajú originálny a lahodný chuťový zážitok.

Vyvážený podiel cukru a tradičné receptúry sú pre babičkine domáce sirupy doménou, ktorá im dáva jedinečnú chuť. Ich využitie nemusí byť obmedzené len na zaliatie vodou. Babičkine domáce sirupy sú vhodné na prípravu limonád, ako topping na zmrzlinu, ochutenie domáceho jogurtu alebo pudingu, po zamrazení je z nich výborná ovocná dreň. A každý kto má chuť experimentovať môže vyskúšať babičkine domáce sirupy aj na prípravu originálnych kokteilov s alkoholom.

Babičkine domáce sirupy sú 100% prírodný produkt bez pridávania akýchkoľvek umelín vo forme éčok, farbív alebo konzervantov, veď naše babičky pri výrobe sirupov nikdy nič také nepotrebovali. Ktorýkoľvek ovocný alebo bylinkový domáci sirup si vyberiete, tak si môžete byť istý, že babičkine domáce sirupy zaručujú tú najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť.